Kaitstes taimi, säilitame elu 25. mai valdek.rohtma

Tänasest on kahe nädala jooksul kooliperele avatud rändnäitus „Taimetervis“. Näituse korraldajad on lisanud hulganisti erinevaid töölehti, mida tundide käigus uurida ja täita. Lisaks on mitmeid mänge ja lugemismaterjale, millega ka hiljem tutvuda saame.

Aina rohkem kutsutakse meid märkama loodust enda ümber; üks osa sellest taimed. Näitusel on värvikalt ja arusaadavalt avatud erinevad aspektid: taimede roll meie elus, ohtlikud taimekahjurid ja nende levimine, taimede tervise hoidmine ja meie igaühe roll selles.

Näitust külastama ootame kõiki, keda huvitavad taimed meie ümber. Pärast külastamist pakuks nähtu igas peres uudset kõneainet. Ja muidugi teadmisi meid ümbritsevast.