KEAT 14. märts anu.kontro

12. märtsil käisid 7. klassi õpilased Annelinna päästekomandos KEAT (Kaitse End ja Aita Teisi) koolitusel. Sellele eelnes kahe tunni raames ohutusalaseid materjale, muuhulgas veeohutus, tuleohutus ja valmisolek hädaolukorraks. Õpilased said vastata ohutusteemalistele küsimustele, proovida päästerõnga viskamist, kanda päästevesti ning julgematel lubati proovida ka tuletõrjujate laskumistoru. Lisaks saime ülevaate ka uuest korvtõstukiga redelautost ning õpilased uurisid omaltpoolt, kuidas päästjaks saada.