Kohtumine Riigikogu saadikuga 19. veebruar anu.kontro

Reedel, 16. veebruaril oli 8.-12. klassi õpilastel külas Riigikogu liige ja Kastre valla endine vallavanem Priit Lomp, kes tutvustas noortele Riigikogu ja majanduskomisjoni tööd, riigi prioriteete ja tegevuskava, hetkeolukorda ning võimalusi erinevais Eestimaa paikades ning vastas ka noorte küsimustele.

❓Küsimusele, millist tänases töös vajalikku oskust tema koolis treenis vastas saadik, et suhtlemis- ja koostööoskust.
❓Milles oleks võinud rohkem pingutada? Loodusainetes, aga eriti füüsikas.

❓Milles oleks võinud rohkem pingutada? Loodusainetes, aga eriti füüsikas.