Meie lood

Kolmandik kooliaastast on möödas! Palju õnne meile kõigile! 02. detsember valdek.rohtma

See aeg on läinud meil pisut erinevalt - mõne jaoks põnevalt, mõne jaoks kiiresti, mõne jaoks harivalt, mõne jaoks sõbralikult - igaühel omamoodi. Minuni jõuavad täna õpitulemused ja ma loodan, et sealt vaatab vastu väga rõõmus pilt. Selline, kus näen iga õpetaja, õpilase ja kooli teiste töötajate rahulolevaid nägusid. Isegi kui I trimestril kõik ei olnud tore, imeline ja teadmiste kontroll ei õnnestunud; mõnest teemast või kooli juhtkonna otsusest ei saadud aru, luban endale sellest mööda vaadata, sest on alanud jõuluaeg. Olnut ei muuda, aga just praegu on järgmise trimestri algusega kõik uuesti viielised, eeskujulikud, julged, osavad, targad, ja ei olegi muud, kui seda taset tuleb hoida! Mõtlen siin kogu kooliperet - mõistame, seame eesmärke koos ja eraldi ning aitame üksteist igal päeval, et astuda väike samm unistuste ja paremaks saamise teel.

Juhtus suuri asju - mäletate igaüks oma koolikapi avamist, renoveeritud fuajee lõhna ja valgust? Esimesi katsetusi meie oma seikluspargis? Mustkunstnikust külalise trikke ja karjäärinõustaja asjalikke mõtteid? Oluline on meenutada üksikuid hetki, hoida meie keskkonda ja pidada lugu traditsioonidest.

Jätkame õppekäikude ja uute kursustega, võtame vastu töötubasid ja soetame erinevaid õppimist toetavaid vahendeid. II trimestri jooksul saab kindlasti koolimaja mõni koridor, nurk või ruum  värskenduse.

Soovin neid protsesse juhtides veenduda, et me oskame seda kõike hinnata ja õpime igal võimalikul hetkel, kasvõi piparkooke valmistades.

Kiidan kõiki, kes sel aastal on kooli esindanud. Kogemusi oleme saanud kõik, aga ka medaleid - näiteks rahvaste pallis. Meie kooli tiim sai maakonna koolidest esimese koha viktoriinil, kus teemaks olid inglise keelt kõnelevad maad. Tänan südamest kooli nimel nii osalejaid kui juhendajaid!

Niisiis, Gustav Suitsu sünniaastapäev tänavu erilisel moel on peetud, jõuluaja alguseks oleme valmistunud ja jätkame õppimist fookuses hoides ka kõike muud toredat. Eriti jõuluajal jätkame ainult toredaga! Ma soovin magusat, hingeliselt sooja aega, mis on jõuludeni jäänud. Leia igas päevas midagi ilusat, mida öelda oma klassikaaslastele, õpetajatele, kokkadele ja koristajatele, kolleegidele, vanematele ja bussijuhile.

Tee head ja ole eeskujuks!

Valdek Rohtma
02.12.2019

Tee head ja ole eeskujuks!

Valdek Rohtma
02.12.2019