Meie lood

Koolitee alustamine 1.klassis 06. mai valdek.rohtma

Hea lapsevanem!

Rõõmustame kohtumise üle Teie lapsega sügisel Võnnu Keskkoolis.

Ees on ootamas suvekuud, kuid pärast neid saabub Teie ja Teie laste elus väga oluline aasta. Teie lapse esimene kooliaasta. Kindlasti on kõigil hinges ootusärevust ja põnevust, kuid võibolla ka natuke kahtlusi. Kui Teil on rõõme või muresid, mida sooviksite jagada, siis siin on esimese klassi klassijuhataja kontaktandmed (Katrin Rohtla, katrin.rohtla@vonnu.edu.ee).

Loodetavasti on sügisel üle meie koolimaja läve astuvad ja kooliteed alustavad lapsed tulvil energiat, mida kogutakse metsas, jõel ja palliplatsil pere seltsis. Usume, et pääsete suvel sõpradegi seltsi.

Ja siis ootavad staadionirajad, ukuleled muusikaklassis, esimesed võtted karateringis, põnevad vahendid ja tehnikad kunstiklassis, rahvatants, igavesti põnevad mõttemängud, maleturniirid kaaslastega oma majas ja mujal Eestis, ajude ragistamine dronootikaringis, teatriskäigud, matkarajad kooli lähemas ümbruses ja kaugemalgi.

Nauditavat suve ja olete väga oodatud meie kooliperre!

Registreeruda saate Kastre valla haldussüsteemi ARNO kaudu.

Tulenevalt Teie otsusest ootame hiljemalt 28.augustiks k.a järgmisi dokumente:

• lapsevanema ja lapse isikut tõendav dokument (selle puudumisel sünnitunnistus) koopia;
  • väljavõte lapse tervisekaardist;
  • koolieelset lasteasutusest väljastatud lapse koolivalmiduskaart.

Võnnu Keskkooli õppekava, mille järgi Teie laps õppima hakkab, leiate meie kooli kodulehelt

Töötab pikapäevarühm ja sööklas pakutakse lisaks lõunale tagasihoidliku tasu eest maitsvat toitu hommikul ja einet pikapäeva rühmas õppijatele.

Siit leiate esialgse nimekiri asjadest, mida lapsel koolis vaja läheb. Nimekirjast puuduvad vahendid käelisteks tegevusteks.

• Koolikott (kerge ja selga toetav)
  • Pinal (valik vaba, aga võimalusel niisugune, kus igale esemele leiduks oma koht)
  • Keskmise kõvadusega, teritatud harilikud pliiatsid (3 tk)
  • Värvipliiatsid
  • Vildikad
  • Joonlaud (u 20 cm)
  • Kustukumm (mitte plastik)
  • Topsiga pliiatsiteritaja
  • Liimipulk
  • Väikesed käärid
  • Õpilaspäevik (suurus võiks olla A5)
  • Vihikud (joonitud)
  • 16 joonega vihik
  • Abijoonega vihik
  • Suure ruuduga vihik
  • Väikse ruuduga vihik
  • Valge vihik
  • Noodivihik
  • Kattepaberid või plastikümbrised õpikutele ja vihikutele
  • A3 mapp tööde jaoks
  • Kiirköitja A4
  • Vihikumapp (koht, kuhu saab kõik vihikud vahele panna)
  • Võimlemisriided ja kott:
  • - pikk ja lühike dress
  • - spordijalanõud (saali ja õue)
  • - väike rätik
  • Vahetusjalanõud ja kott
  • Õpilaspileti jaoks lapsest dokumendifoto

Kõik lapse õppevahendid, riided ning jalanõud tuleb varustada nimega.

Tule ja õpime koos! Tähed saavad särada kõikjal!

Valdek Rohtma
Võnnu Keskkooli direktor

Hea lapsevanem!

Rõõmustame kohtumise üle Teie lapsega sügisel Võnnu Keskkoolis.

Nauditavat suve ja olete väga oodatud meie kooliperre!

Registreeruda saate Kastre valla haldussüsteemi ARNO kaudu.

Tulenevalt Teie otsusest ootame hiljemalt 28.augustiks k.a järgmisi dokumente:

• väljavõte lapse tervisekaardist;
  • koolieelset lasteasutusest väljastatud lapse koolivalmiduskaart.

• Koolikott (kerge ja selga toetav)
  • Keskmise kõvadusega, teritatud harilikud pliiatsid (3 tk)
  • Värvipliiatsid
  • Vildikad
  • Joonlaud (u 20 cm)
  • Kustukumm (mitte plastik)
  • Topsiga pliiatsiteritaja
  • Liimipulk
  • Väikesed käärid
  • Õpilaspäevik (suurus võiks olla A5)
  • Vihikud (joonitud)
  • 16 joonega vihik
  • Abijoonega vihik
  • Suure ruuduga vihik
  • Väikse ruuduga vihik
  • Valge vihik
  • Noodivihik
  • Kattepaberid või plastikümbrised õpikutele ja vihikutele
  • A3 mapp tööde jaoks
  • Kiirköitja A4
  • Vihikumapp (koht, kuhu saab kõik vihikud vahele panna)
  • Võimlemisriided ja kott:
  • - pikk ja lühike dress
  • - spordijalanõud (saali ja õue)
  • - väike rätik
  • Vahetusjalanõud ja kott
  • Õpilaspileti jaoks lapsest dokumendifoto

Kõik lapse õppevahendid, riided ning jalanõud tuleb varustada nimega.

Tule ja õpime koos! Tähed saavad särada kõikjal!

Valdek Rohtma
Võnnu Keskkooli direktor