Laulsime päeva rõõmsaks! 13. oktoober valdek.rohtma

Laupäeval, 10. oktoobril toimunud Tartumaa Laululaps 2020 Kastre valla eelvoorus Priiuse seltsimajas osales ka meie kooli 1. klassi laululaps Marilin Aviste.

Seltsimaja oli meid lahkelt vastu võtmas. Klaveri ümber olid kogunenud pisut elevil laululapsed, mõnel hääled veel hommikuselt veidi tukkumas. Häälesära taastudes said lauljad veel minutilise võimaluse enda vaprust ja mikrofoni võimsust testida ning läkski laulmiseks!

Seekord olid võistlejateks vaid ühe vanuseklassi, 3- 7 lauljad. Kokku oli osalejaid 7 ja Marilinigi esinemisnumber oli 7. Väikese meeleoluka kontserdi viimase numbrina mõjus rõõmsa Marilini esinemine igati tujutõstvalt.

Žürii esimehelt sai iga laulja enda esinemise kohta tunnustava tagasiside, lisaks ka uhke tunnistuse ning maiustki! Võimaluse Laululaps 2020 maakondlikul voorul esinemiseks said kaks Laulupesa laulustuudio laululast.

Need rõõmsad kosutavad emotsioonid kogunesid hinge ja muutsid kogu päeva säravaks!

Suur aitäh korraldajatele ja kõigile osalejatele ning pöidlahoidjatele samuti!

Õpetaja Mare Muru

Suur aitäh korraldajatele ja kõigile osalejatele ning pöidlahoidjatele samuti!

Õpetaja Mare Muru