Uudised

Liiklustarkused Eesti Maanteemuuseumist 12. oktoober


5. korda said liikluskonverentsil Eesti maanteemuuseumis kokku 3. klasside õpilased, et saada eakohaselt ja loovalt vajalikke liiklustarkusi. Sel aastal keskenduti kõrvaliste tegevuse ohtlikkusele ja tähelepanelikkusele liikluses ning liiklusviisakule. Konverentsi esimeses osas kuulati ettekandeid ja edasi toimetati temaatilistes töötubades.

Külas olid noorsoopolitseinik Aliis Udras, inimesed Eesti Vaegkuuljate Liidust ja Eesti Pimedate Liidust. Juttu oli raudteeohutusest.

Meie koolist viis õpetaja Riina Võikar konverentsile Ken-Kedricku, Kassandra, Kareli, Rivo, Fredy ja Cristiani. Soovijaid oli rohkem, aga võetud loos rääkis nende kasuks.

Kuuldu ja nähtuga jätkatakse klassis ja antakse tagasisidet korraldajatele.

5. korda said liikluskonverentsil Eesti maanteemuuseumis kokku 3. klasside õpilased, et saada eakohaselt ja loovalt vajalikke liiklustarkusi. Sel aastal keskenduti kõrvaliste tegevuse ohtlikkusele ja tähelepanelikkusele liikluses ning liiklusviisakule. Konverentsi esimeses osas kuulati ettekandeid ja edasi toimetati temaatilistes töötubades.

Külas olid noorsoopolitseinik Aliis Udras, inimesed Eesti Vaegkuuljate Liidust ja Eesti Pimedate Liidust. Juttu oli raudteeohutusest.

Meie koolist viis õpetaja Riina Võikar konverentsile Ken-Kedricku, Kassandra, Kareli, Rivo, Fredy ja Cristiani. Soovijaid oli rohkem, aga võetud loos rääkis nende kasuks.

Kuuldu ja nähtuga jätkatakse klassis ja antakse tagasisidet korraldajatele.