Lohe lennutamise pidu 20. mai valdek.rohtma

Lastekaisepäev 1. juuni on peagi käes ja ära see ei jää - aga toimub teisiti nagu sellel kevadel ja suvel tavapärane.

Kõik täiskasvanud on oma lapsepõlves tuulelohesid meisterdanud ja lennutanud.Tuletame need oskused meelde ja aitame lastel Kastre valla ühiseks Lohe lennutamise peoks valmistuda.

Kutsume üles kõiki (lasteaiad, koolid, noortekeskused, pered, oma laste või lastelastega 1. juuniks tuulelohesid meisterdama, et siis 1. juunil teha üks ühine Kastre valla „Lohe lennutamise pidu“. Ikka vastavalt praegu kehtivatele reeglitele-iga pere omas kodus või siis väljaspool kodu teistega distantsi hoides.
Positiivne emotsioon on kindlustatud, sest pole veel kohanud kedagi, kes tuulelohet nähes kurvaks muutuks. Mis saaks olla veel lõbusam, kui tuulelohe lennutamine? Panustame üheskoos, et selgi aastal ei jääks meie lapsed peota.

Meisterdage üheskoos just selline lohe, mis teile meeldib ja 1. juunil lennutama.

Jäädvustage oma lapse/pere rõõmukillud pildile ja saadke ulle.seire@kastre.ee või postita Facebooki ürituse lehele "Lohe lennutamise pidu". Lisage ka koht kus tuulelohet lennutate (talu, küla).

Lohe tegemiseks läheb vaja:

• Kile
  • Teip
  • Grillitikud või liistud
  • Nöör
  • Kaunistused
  • Käärid

Vaata ka:https://hop-play.com/tuulelohe/

Kingime lastele üheskoos toreda peo!

Lohe lennutamise turvalisuse ABC

• Tuulelohe tuleb eemal hoida elektriliinidest
  • Tuulelohe tuleb eemal hoida majadest ja puudest
  • Tuulelohe tuleb eemal hoida maanteest

Ja muidugi peale meeleolukat lohelennutamist on lausa kohustuslik üheskoos üks maitsev kook või jäätis ära süüa!

NB! Kõik lohe lennutajad osalevad loosis, mille käigus loositakse välja 5 õnnelikku, kes saavad meene.

Lohe tegemiseks läheb vaja:

• Kile
  • Teip
  • Grillitikud või liistud
  • Nöör
  • Kaunistused
  • Käärid

Vaata ka:https://hop-play.com/tuulelohe/

Kingime lastele üheskoos toreda peo!

Lohe lennutamise turvalisuse ABC

• Tuulelohe tuleb eemal hoida elektriliinidest