Matk Elva Väikesel Väerajal 13. detsember valdek.rohtma

Oleme Liikuma Kutsuv Kool ja  saame osaleda ettevõtmistes, mis on vaid neile mõeldud. Seekord tehti jõulukingitus mängujuhtidele, keda kutsuti matkama Elvasse Väikesele Väerajale. Kohalikke kunstnikke on inspireerinud Eesti folkloor ja nad on rajale paigutanud mitmeid puuskulptuure, igal nendest oma lugu. Tegu oli rahuliku ja mõnusa matkaga, kus peamiseks eesmärgiks ühine aja veetmine. Loomulikult mängiti mõned mängud ja söödi koos lõunat.

Meie koolist osalesid advendimatkal Kerda Alla, Ingeli Toom, Katrin Kasemaa, Ly Sepp ja Aide Kiivits. Tuulisele ilmale vaatamata nauditi retke ja loodetavasti lisandub indu, et koolikaaslastele põnevaid mänge korraldada.