Meestepäevast meie koolis 22. november valdek.rohtma

„Mehed on sündinud selleks, et läbi lüüa, mitte selleks, et läbi kukkuda. „

Henry David Thoreau

Vaat niisugune mõttetarkus, mida tüdrukud järgisid, kui ootasid hommikul, käes kommikorv, fuajees väiksemaid ja suuremaid oma kooli mehi. Märkamine on vähim, mida teha saame, aga eneseusku ja jõudu lisab küll ja endasse uskuvad mehed ei saa läbi kukkuda.

Vahetundides korraldasid õpilasesinduse neiud noormeestele virtuaalse mälumängu, milles osaleti tõelise kaasaelamise ja meheliku võidujanuga. Väikesed auhinnad võitjatele lisasid motivatsiooni.

Fuajee seinal olevale plakatile said kõik meessoost õppurid jätta oma autogrammi. Et aastate pärast kooliseinte vahel toimuvatel kohtumistel sellest plakatist äratundmisrõõmu nautida, tuleb ennast tervena hoida. See on tänase päeva sõnum.

„Mehed on sündinud selleks, et läbi lüüa, mitte selleks, et läbi kukkuda. „

Henry David Thoreau