Meie lood

Meie õpilased võistlustel ja olümpiaadidel 10. veebruar anu.kontro

Maakondlikul võistlusel "Tarkade ja osavate mäng 2. klassile" osalesid Getly Pärnamaa, Aleksei Timofejev ja Marilin Tätte ning saavutasid II koha. Juhendaja Riina Võikar.

Piirkondlikul matemaatikaolümpiaadil osalesid 7. klassi õpilased Helena Kull ja Leonard Kristian Bolshakov. Helena Kull saavutas 4. koha. Juhendaja Anu Kontro.

Piirkondlikul inglise keele olümpiaadil osalesid 8. klassi õpilased Ander Dudarev ja Alice Kõiv. Juhendaja Kersti Aasmäe.

Piirkondlikul ühiskonnaõpetuse olümpiaadil osalesid abituriendid Mariann Jõgi ja Annette-Mari Uudam. Juhendaja Anett Lessuk.

Maakondlikul vene keele etluskonkursil osalesid 7. klassi õpilased Gregor Kroon ja Uku Lepikov. Gregor Kroon saavutas I-II koha ning  Uku Lepikov 12. koha. Juhendaja Kaie Kitter.

Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor läbiti veebitõrgete kiuste edukalt. Osa võtsid Uku Lepikov (7. kl), Britten Semm (8. kl), Katrin Kasemaa (10. kl), Aide Kiivits (11. kl) ja Annette-Mari Uudam (12. kl). Britten Semm saavutas I koha, Katrin Kasemaa ja Aide Kiivits 4. koha. Juhendajad: Helina Härma ja Maris Põkka.

Piirkondlikul matemaatikaolümpiaadil osalesid 4.-6. klassi õpilased Andreas Dudarev, Artur Kozlovski, Paul Egert Avi, Karel Laasik, Christian Kartsep, Tanel Tee, Robin Aav, Kristofer Kongi ja Sander Kasemaa. Kuuendate klasside arvestuses saavutas Tanel Tee 6. koha. Juhendaja Anu Kontro.

Piirkondlikul keemiaolümpiaadil osalesid 8. klassi õpilased Ander Dudarev ja Alice Kõiv. Ander Dudarevile kuulub 7. koht. Juhendaja Silvester Jürjo.

Piirkondlikul bioloogiaolümpiaadil osalesid Uku Lepikov (7. kl), Gregor Kroon (7. kl), Ellu Lippand (6. kl) ja Ott Lepikov (6. kl). Uku Lepikov saavutas II koha. Juhendaja Tiia Kannik

Piirkondlikul geograafiaolümpiaadil osalesid Leonard Kristian Bolshakov ja Hanna Kull (7. kl) ning Alice Kõiv ja Ander Dudarev (8. kl). Alice Kõiv sai 7. koha. Juhendaja Tiia Kannik

Piirkondlikul kunstiolümpiaadil põhikooli arvestuses saavutasid Adeele Raaperi 8. koha ja Leonard Kristian Bolshakov 11. koha. Juhendaja Tiia Kannik

Inimeseõpetuse olümpiaadi piirkonnavoorus sai oma maakonna arvestuses I koha Gregor Kroon (7. kl). Juhendaja Kairit Laksberg

Uudis on täiendamisel, sest olümpiaadide ja võistluste hooaeg jätkub.