Uudised

Mesikäpa heategevusjooks 2022 23. september anu.kontro


23. septembril toimus Elvas ümber Arbi järve heategevuslik teatejooks „Aitame lapsed liikuma“.

Jooksus osalesid 5. - 9. klassi noored. Võnnu Keskkoolist olid osalemas 7. ja 8. klassi segavõistkonnad (4 poissi, 4 tüdrukut). Joosti pendelteatejooksu põhimõttel. Teatepulgaks oli Mesikäpa küpsisepakk. Peale hoogsat jooksu sai teatepulgast maitsvat kosutust.

Teatejooksul oli oluline osavõtt ja kaasamõtlemine, sest võitjaid välja ei selgitatud. Võitis arusaam hoolida inimestest enda ümber ja ühiskonnas ning hinnata hea tegemise tähtsust.

Teatejooks koos Mesikäpaga kogub annetusi Haapsalu Neuroloogilises Rehabilitatsioonikeskuses ravil käivate liikumisvõime kaotanud laste toetuseks.

Omapoolse sportliku panuse andsid meie kooli noored: Eliis, Anna Karolina, Kätlin, Adeele, Gregor, Uku, Leonard Kristian, Joonas, Daren-Marcus 7. klassist ja Alice, Heili, Sandra, Hettel, Lauri, Marcus- Rocco, Ander 8. klassist.

23. septembril toimus Elvas ümber Arbi järve heategevuslik teatejooks „Aitame lapsed liikuma“.

Jooksus osalesid 5. - 9. klassi noored. Võnnu Keskkoolist olid osalemas 7. ja 8. klassi segavõistkonnad (4 poissi, 4 tüdrukut). Joosti pendelteatejooksu põhimõttel. Teatepulgaks oli Mesikäpa küpsisepakk. Peale hoogsat jooksu sai teatepulgast maitsvat kosutust.

Teatejooksul oli oluline osavõtt ja kaasamõtlemine, sest võitjaid välja ei selgitatud. Võitis arusaam hoolida inimestest enda ümber ja ühiskonnas ning hinnata hea tegemise tähtsust.

Teatejooks koos Mesikäpaga kogub annetusi Haapsalu Neuroloogilises Rehabilitatsioonikeskuses ravil käivate liikumisvõime kaotanud laste toetuseks.

Omapoolse sportliku panuse andsid meie kooli noored: Eliis, Anna Karolina, Kätlin, Adeele, Gregor, Uku, Leonard Kristian, Joonas, Daren-Marcus 7. klassist ja Alice, Heili, Sandra, Hettel, Lauri, Marcus- Rocco, Ander 8. klassist.