MÕTTEMÄNGUD 06. mai valdek.rohtma

Keerulisele ajale vaatamata sunnib mõttemängude ja malega ajutegevust värskena hoidma õpetaja Meelis. Toimunud on kolm erinevat turniiri ja aeg teha vahekokkuvõte.

Kolm Tuld turniiril sai õpilastest parima koha Tanel Tee.

Gomoku turniiril jäid esikohta jagama Revo Rosenberg, Tanel Tee ja Karel Laasik, kuna kõik lisanäitajad olid võistlejatel võrdsed.

Othello turniiril oli parim Uku Lepikov. Karel Laasik kogus küll samapalju punkte, kuid lisanäitaja oli Uku Lepikovil napilt parem.

Mõttemängudega jätkatakse ja lisaks on tulemas Võnnu Keskkooli meistrivõistlused males.

Palume hoida reklaamidel silma peal ja vaimu värskena.

Kolm Tuld turniiril sai õpilastest parima koha Tanel Tee.

Palume hoida reklaamidel silma peal ja vaimu värskena.