Õige pealehakkamine on pool võitu 17. detsember valdek.rohtma

See vanasõna käib 4. klassi kohta, kus Anna Karolina Polli võttis kätte ja kirjutas näidendi, leidis oma klassist näitlejad ja asus ise ka lavastama. Lisaks sõnalisele osale leiti muusika ja seati tantsud. Ega proovidega alguses kerge olnud, sest üks või teine puudus, teksti ei saadud pähe jms. Kõrvalist abi eriti ei oodatud, küll aga kutsuti aeg-ajalt proove vaatama.

Lavastaja oli siiski visa ja lõpuks jõuti kokkuleppele, et esimest korda etendatakse lugu oma kooli 1. – 3. klassi õpilastele ja siis juba tehakse uusi plaane. Mängimise ajal selgus, et üks asi on proove teha, aga teine mängida siis, kui saalis on ligi 40 vaatajat. Selgusid nõrgad kohad, millega tööd teha.

Kohe-kohe minnakse mängima lasteaeda ja kuuldavasti on käsil uue näidendi kirjutamine. 4. klassi tegemised on ka teistele tegutsemisindu lisanud, sest välja pakuti kendama- ja joonistusvõistlus. Nende teostamine jääb siiski uude aastasse. Plaanid on suured, elame-näeme.