Uudised

Palju õnne, Eesti! 23. veebruar valdek.rohtma


22. veebruaril tähistas koolipere Eesti vabariigi 101. sünniaastapäeva piduliku kokkusaamisega Võnnu kultuurimajas.

Aktus oli väljapeetud ja väärikas nagu Eestile kohane. Kuna eestlane on laulu- ja tantsurahvas, said kuulajadki nautida koorilaulu, klaverimängu, rahvalikke ringmänge ja värsiridu. Ei puudunud ka koolijuhi videotervitus.

Eestlane tunneb huvi oma riigi ajaloo vastu ning 11. klassi õpilane Helen Sakson ja 8. klassi õpilane Kevin Paulson tegid kiire, kuid põhjaliku ülevaate Eesti jaoks tähtsamatest faktidest. Etteastet ilmestasid muusikapalad, mida kandis ette muusikaõpetaja, ja olümpiavõitjad ning maailmameistrid, keda kehastasid meie oma õpilased. Oli tore kohtuda maailmakuulsate eestlastest sportlastega. Kogu aktust hoidis koos 8. klassi õpilane Alger Avi.

Eesti vabariik sai meie koolilt oma 101. sünnipäevaks vahva kingituse.

22. veebruaril tähistas koolipere Eesti vabariigi 101. sünniaastapäeva piduliku kokkusaamisega Võnnu kultuurimajas.

Aktus oli väljapeetud ja väärikas nagu Eestile kohane. Kuna eestlane on laulu- ja tantsurahvas, said kuulajadki nautida koorilaulu, klaverimängu, rahvalikke ringmänge ja värsiridu. Ei puudunud ka koolijuhi videotervitus.

Eestlane tunneb huvi oma riigi ajaloo vastu ning 11. klassi õpilane Helen Sakson ja 8. klassi õpilane Kevin Paulson tegid kiire, kuid põhjaliku ülevaate Eesti jaoks tähtsamatest faktidest. Etteastet ilmestasid muusikapalad, mida kandis ette muusikaõpetaja, ja olümpiavõitjad ning maailmameistrid, keda kehastasid meie oma õpilased. Oli tore kohtuda maailmakuulsate eestlastest sportlastega. Kogu aktust hoidis koos 8. klassi õpilane Alger Avi.

Eesti vabariik sai meie koolilt oma 101. sünnipäevaks vahva kingituse.