Rõõm liikumisest 24. september valdek.rohtma

Teatejooks on nüüdseks saanud juba tuhandete Eesti laste ja noorte jaoks ilusaks iga-aastaseks traditsiooniks, mille käigus nad annavad panuse oma eakaaslaste heaks, kes on liikumisvõime mõne elu keerdkäigu tõttu kaotanud.

Meie kool valis teatejooksu paigaks Räpina. Jooksma sõitsid 5.-9. klassi õpilased-igast 8-liikmeline meeskond. Jooksupaigas selgus, et meie kooli meeskond on arvukaim Kuigi jooksus ei olnud võitjaid ega kaotajaid, pingutati kõvasti. Puudujate asemel jooksid kohalolijad kaks vahetust.

Jooksmist soosis särav sügispäev, sobivalt valitud maastik ja rõõm liikumisest. Meeskond naasis ühtlaselt kollastes särkides, kus üritusele sobiv embleem ja kuuldavasti ei jäänud keegi tühjade kätega-kõigile jagus osalusdiplomeid ja Mesikäpa nime kandvaid maiustusi.

Tagasiteel oli saatjatel hea kuulda ühe noormehe repliiki, et nii tore oli joosta ja tõelist meeskonna vaimu tunda.