Sõbrapäevale tagasivaade 17. veebruar valdek.rohtma

Killud meie sõbrapäevast on sellised: seaded ustel, fuajees-igas neist motiiv südamest, mis on sõbrapäeva sümboliks olnud ajast-aega. Traditsiooniline amor-postkast, kuhu võis jätta kaardi sõbrale ja teine, kuhu panna oma lemmikõpetaja nimi. Vahetundides pakkus meelelahutust üksteise tundmise mäng, kus küsitletavateks olid ema ja poeg, õpetajate hulgast kaks parimat sõbrannat ja iga päev kõrvuti klassides toimetavat klassiõpetajat ning kehalised. Õpilasesinduse küsimustele pakkusid paarid publikut naerma ajavaid lahendusi. Lihtsalt lõbusad hetked.

Õpilasesinduse ja söökla koostöös said kõik lõunasöögiks pakutud koogid kaunistuseks südamed- armas üllatus. Lisaks lihtsad maiustused, mida üksteisele vähem või rohkem salaja pihku pisteti-saajateks nii õpilased kui õpetajad.

Kommerslikkuse pärast ei pruugi päev paljudele meeldida, aga koolis ei saa sõpru sõbrapäeval märkamata jätta.