Uudised

Spordinädal Võnnu Keskkoolis 12. oktoober valdek.rohtma


Spordinädal Võnnu Keskkoolis algas 23. septembril heategevusliku teatejooksuga Elvas. Üle-eestilist teatejooksu korraldatakse liikumisvõime kaotanud laste toetamiseks. Meie koolist võttis osa kuusteist sportlikku 7.-9. klassi õpilast. Jooks kulges ümber Arbi järve, mis oli jaotatud kaheksaks teatejooksu etapiks. Jooks oli väga meeleolukas, üksteist toetav ja pingevaba.

Looduslikult värviküllasel 26. septembril toimus Võnnus Mihklijooks, kus jooksusõbrad ja kepikõndijad said osaleda  4 km või 10 km distantsil. Osavõtjaid oli palju, tilludest veteranjooksjateni välja.

Kooli spordinädal jätkus sportlike tegevustega nooremale ja vanemale kooliastmele. Spordipäevadel oli võimalik ennast koos meeskonnaga proovile panna erinevates tegevuskeskustes, milleks olid: kaugushüpe, kettagolfi täpsusvisked, korvpalli vabavisked, jalgpalli täpsuslöögid, võistkondlik ringteatejooks, topispalli heide, lasertäpsuslaskmine, jalgratta vigursõit ja paaristõuke tõmbed trenažööril. Nooremate klasside spordipäev lõppes Kahooti spordiviktoriini ja autasustamisega. Vanemate klasside õpilastele toimus toitumisnõustaja loeng ning autasustamine.

Spordinädalale panid korraliku punkti 10.-11. klassi noormehed, kes ei kartnud kooli meeskonnaga välja minna ja esindada oma kooli Tartumaa jalgpalli meistrivõistlustel, mis toimus 1. oktoobril.

Kokkuvõttes kulges sportlik nädal liikumisrõõmu tundes ja erinevatest võistlustest ning spordiüritustest osavõttes edukalt.

#erasmusplusinspire #Võnnustoimub

Spordinädal Võnnu Keskkoolis algas 23. septembril heategevusliku teatejooksuga Elvas. Üle-eestilist teatejooksu korraldatakse liikumisvõime kaotanud laste toetamiseks. Meie koolist võttis osa kuusteist sportlikku 7.-9. klassi õpilast. Jooks kulges ümber Arbi järve, mis oli jaotatud kaheksaks teatejooksu etapiks. Jooks oli väga meeleolukas, üksteist toetav ja pingevaba.

Looduslikult värviküllasel 26. septembril toimus Võnnus Mihklijooks, kus jooksusõbrad ja kepikõndijad said osaleda  4 km või 10 km distantsil. Osavõtjaid oli palju, tilludest veteranjooksjateni välja.

Kooli spordinädal jätkus sportlike tegevustega nooremale ja vanemale kooliastmele. Spordipäevadel oli võimalik ennast koos meeskonnaga proovile panna erinevates tegevuskeskustes, milleks olid: kaugushüpe, kettagolfi täpsusvisked, korvpalli vabavisked, jalgpalli täpsuslöögid, võistkondlik ringteatejooks, topispalli heide, lasertäpsuslaskmine, jalgratta vigursõit ja paaristõuke tõmbed trenažööril. Nooremate klasside spordipäev lõppes Kahooti spordiviktoriini ja autasustamisega. Vanemate klasside õpilastele toimus toitumisnõustaja loeng ning autasustamine.

Spordinädalale panid korraliku punkti 10.-11. klassi noormehed, kes ei kartnud kooli meeskonnaga välja minna ja esindada oma kooli Tartumaa jalgpalli meistrivõistlustel, mis toimus 1. oktoobril.

Kokkuvõttes kulges sportlik nädal liikumisrõõmu tundes ja erinevatest võistlustest ning spordiüritustest osavõttes edukalt.

#erasmusplusinspire #Võnnustoimub