Spordivaim rõõmustab 27. august valdek.rohtma

Juulikuu lõõskava päikese all alustas suviste korvpallilaagritega treener Peeter Toomas Tael. Kooli staadionil polnud päikese eest kuskile varjuda ja higi valades oldi korvpalli vangis. Seda siiski suure rõõmuga. Palju kulus vett nii sees-kui välispidiseks jahutamiseks. Alla ei andnud ükski laagriline.

Augusti lõpupäevadel said noored mängijad taas kokku ja kolmel päeval keerles nii teoorias kui praktikas elu korvpalli ümber.

Sügisel jätkuvad treeningud TÜ korvpallikooli egiidi all ja perspektiiv väga heaks mängijaks saada on reaalne. Vaja on vaid oma eesmärgid paika saada, ja kes teab, ehk mängib keegi tulevikus meie õpilastest Tartu ülikooli meeskonnas!?

Ka suusarühm on juba hooaja kolmest laagrist toibunud ja algus hooaja treeningutega on tehtud.

Peagi saab paika tunniplaan ja sellega koos Sporticumi kasutus, lisaks vaatame üle treeningute koosseisud ja küllap leidub kohti ka uutele huvilistele või teeme treeningrühmi juurde. Soositud on loomulikult ka unistamine ja ettepanekute tegemine, milliseid alasid ja treeninguid oleks juurde vaja. Head mõtted on oodatud aadressil kool@vonnu.edu.ee