Taekwondoo liikumisõpetuse tundides 22. oktoober valdek.rohtma

Täna (18.10.) teab kogu koolipere üht-teist taekwondost ja seda seetõttu, et terve päev olid majas taekwondoklubi Alfa+ treener Burak koos noorsportlaste Kaia Laatspera ja Marin Danieliga. Kõik kehalise kasvatuse tunnid möödusid enesekaitse esmatarkusi õppides. Treeningud käisid valjuhäälselt, kuid sporditavade häid reegleid järgides. Kuna treeneri eesti keele oskus oli tagasihoidlik, tuli kasuks inglise keele tundmine. Nii tabati kaks kärbest ühe hoobiga: õpiti keelt ja saadi esimesed teadmised enesekaitsest.

Iga tunni lõpus tuletati treenitavatele meelde, et taekwondo pole vägivallakunst, vaid oskus ennast ja kaaslasi vajadusel kaitsta.

Nimetatud alaga saavad meie noored kaks korda nädalas tegeleda kooli võimlas asjatundliku treeneri juhendamisel.