Tore üllatus 20. jaanuar valdek.rohtma

Meie kooli igal klassil on saanud kombeks teha aasta lõpul väike heategu. Kaheksas klass võttis osa Mäksa Maanaiste Seltsi poolt korraldatud projektist, mis oli suunatud koduta loomade aitamisele. Meie klassi õpilased kogusid  kuivtoitu ja konserve nii koertele (22 kg) kui ka kassidele (11 kg). Lisaks tõid õpilased puhastusvahendeid ja niiskust imavaid käterätte, mida loomade varjupaik hädasti vajab. Annetused andsime üle eelmise aasta viimasel koolipäeval.

Eelmisel nädalal sai aga 8. klass üllatuse osaliseks. Meid tuli tänama Mäksa Maanaiste Seltsi esindus magusa koogiga ning lisaks sai iga heategija ka helkuri. Suu sai magusaks ja meel rõõmsaks. Õpilastel oli hea meel, et nende heategu märgati. Puhuti juttu ja söödi kooki, tänati teineteist ning leiti, et selline koostöö võiks jätkuda.

Tiia Kannik

8.klassi klassijuhataja