Turvalisust toonitanud algkooli perepäev 12. november valdek.rohtma

Meie soov on lihtne olnud: pikalt kestval pimedal ajal soovime, et meie õpilased turvaliselt koju jõuaksid ja samas ka seda, et kõik teised kodused tervena laua ümber koos oleksid. Seda silmas pidades valisime teema ja kutsusime 1.-6. klassi õpilasi koos pereliikmetega koolitusele, mida viisid läbi asja läbi ja lõhki tundvad Jana ja Toivo Õnneleid. Kolmveerand tundi toimetati pimedal teel musta nuku, helkurite ja praktiliste harjutustega. Saatjateks lubati vanemaid, sest teatavasti on kordamine tarkuse ema.

Nimetasime oma ettevõtmist suureliselt perepäevaks, aga ka vaid paar tundi paljude peredega koos olemist andis teadmise, et niisuguseid hetki on vaja.