Uudised

Väga head uut kooliaastat! 01. september valdek.rohtma


Võnnu Keskkooli pere on alustanud uut kooliaastat. Direktori, vallavanema ja teiste külaliste head soovid julgustasid kartuseta alustama ja õigeid teeotsi leidma. Pidulikku jumet andsid hommikule sügislillede kimbud, muusika ja saalitäis elevil külalisi.

„Turvalist, uudishimulikku, tervet ja tarka kooliaastat!“ -nende sõnadega saatsid 11. klassi noored Kerda ja Andreas koolipere vastu uuele õppeaastale.

***

Armsad külalised, kolleegid ja õpilased!

 

Tahan soovida väga head uut õppeaastat!

Meenutan siinjuures täna kooliteed alustava esimese klassi õpetaja Katrini sõnu, et saaks see aasta ometi õnnelikult läbi. Usun, et aimame kõik, mida ta selle all mõtleb. Kui kalendriaastat on veel omajagu ees, on mul hea uudis Katrinile ja ka kogu meie kooliperele, et tänasega algab uus õppeaasta ja kõik on võimalik - kõik on jälle uuesti meie enese teha!

Võiksime soovida üksteisele väga head uut õppeaastat. Et see aasta saaks hea, on vaja olla tubli, tark, nutikas ja osav; kuid et olla väga hea, tuleb ületada iseennast. Siin peitub minu meelest väga vinge väljakutse. Õppida paremini, tegeleda oma huvidega rohkem, olla lahkem ja avatum ning sõbralikum oma klassikaaslaste, koolikaaslaste ja kolleegide suhtes, olla tänulikum õpetajatele ning vanematele. Kui võrrelda eelmise aastaga, saame igaüks panna väikese eesmärgi igas oma tegemises, et olla natuke parem. Uskuge mind, kui see iga väike natuke parem korrutada meie õpetajate arvuga, meie õpilaste arvuga, on tulemus üheskoos vaadates väga-väga palju parem. Ja nii saame öelda aasta pärast, et andsime igaüks endast parima, püsisime terved, tundsime koolielust rõõmu, pakkusime rõõmu vanematele, oma koduvallale. Kui nii on läinud, saame olla tänulikud ja uhked üksteise saavutuste üle. Alustame väikestest sammudest!

Võnnu Keskkool on täna taas suurem, kui ta oli kevadel- meil alustab kooliteed 17 väga vahvat õpilast 1.klassis, 16 uut gümnasisti ning teistesse klassidesse lisandub uusi tegusaid noori 11. Meie uus õpilaste koguarv on 173. Et meel oleks rõõmus, on palju meie eneste teha, kuid et oma arengu üle rõõmu tunda, on vaja abilisi. Meiega on liitunud uusi õpetajaid koguni kaheksa. Selleks, et õppimisele lisaks saaks igaüks oma huvidega süvitsi tegeleda, on meil huviringe nii häid vanu kui põnevaid uusi. Oleme kasvav kool, hea kooli teerajaja, kus on ruumi uuendusteks - meile tuleb sügisest koolimaja soojus läbi uue trassi, mille ehituse jäljed on koolimaja ees ja alevi vahel näha, meie koolimaja elektrivõrk uuendatakse lähiaastatel ja klassid, koridorid muutuvad valgemaks ning hubasemaks. Mõni arenguks oluline samm ei paista välja, kuid tunneme selle mõju peagi.

Aga nüüd on aeg soovidel ja unistusel, eesmärkidel ja sihtidel lasta areneda meis igaühes oma teed. 

 

Veelkord, väga head uut kooliaastat!

Valdek Rohtma

Võnnu Keskkooli pere on alustanud uut kooliaastat. Direktori, vallavanema ja teiste külaliste head soovid julgustasid kartuseta alustama ja õigeid teeotsi leidma. Pidulikku jumet andsid hommikule sügislillede kimbud, muusika ja saalitäis elevil külalisi.

„Turvalist, uudishimulikku, tervet ja tarka kooliaastat!“ -nende sõnadega saatsid 11. klassi noored Kerda ja Andreas koolipere vastu uuele õppeaastale.

***

Armsad külalised, kolleegid ja õpilased!

 

Tahan soovida väga head uut õppeaastat!

Meenutan siinjuures täna kooliteed alustava esimese klassi õpetaja Katrini sõnu, et saaks see aasta ometi õnnelikult läbi. Usun, et aimame kõik, mida ta selle all mõtleb. Kui kalendriaastat on veel omajagu ees, on mul hea uudis Katrinile ja ka kogu meie kooliperele, et tänasega algab uus õppeaasta ja kõik on võimalik - kõik on jälle uuesti meie enese teha!

Võiksime soovida üksteisele väga head uut õppeaastat. Et see aasta saaks hea, on vaja olla tubli, tark, nutikas ja osav; kuid et olla väga hea, tuleb ületada iseennast. Siin peitub minu meelest väga vinge väljakutse. Õppida paremini, tegeleda oma huvidega rohkem, olla lahkem ja avatum ning sõbralikum oma klassikaaslaste, koolikaaslaste ja kolleegide suhtes, olla tänulikum õpetajatele ning vanematele. Kui võrrelda eelmise aastaga, saame igaüks panna väikese eesmärgi igas oma tegemises, et olla natuke parem. Uskuge mind, kui see iga väike natuke parem korrutada meie õpetajate arvuga, meie õpilaste arvuga, on tulemus üheskoos vaadates väga-väga palju parem. Ja nii saame öelda aasta pärast, et andsime igaüks endast parima, püsisime terved, tundsime koolielust rõõmu, pakkusime rõõmu vanematele, oma koduvallale. Kui nii on läinud, saame olla tänulikud ja uhked üksteise saavutuste üle. Alustame väikestest sammudest!

Võnnu Keskkool on täna taas suurem, kui ta oli kevadel- meil alustab kooliteed 17 väga vahvat õpilast 1.klassis, 16 uut gümnasisti ning teistesse klassidesse lisandub uusi tegusaid noori 11. Meie uus õpilaste koguarv on 173. Et meel oleks rõõmus, on palju meie eneste teha, kuid et oma arengu üle rõõmu tunda, on vaja abilisi. Meiega on liitunud uusi õpetajaid koguni kaheksa. Selleks, et õppimisele lisaks saaks igaüks oma huvidega süvitsi tegeleda, on meil huviringe nii häid vanu kui põnevaid uusi. Oleme kasvav kool, hea kooli teerajaja, kus on ruumi uuendusteks - meile tuleb sügisest koolimaja soojus läbi uue trassi, mille ehituse jäljed on koolimaja ees ja alevi vahel näha, meie koolimaja elektrivõrk uuendatakse lähiaastatel ja klassid, koridorid muutuvad valgemaks ning hubasemaks. Mõni arenguks oluline samm ei paista välja, kuid tunneme selle mõju peagi.

Aga nüüd on aeg soovidel ja unistusel, eesmärkidel ja sihtidel lasta areneda meis igaühes oma teed. 

 

Veelkord, väga head uut kooliaastat!

Valdek Rohtma