Vaktsineerimisvõimalus Kastre vallas 15.08.2021 10. august valdek.rohtma

Kastre Vallavalitsus koostöös Tartu Ülikooli Kliinikumiga korraldab sel PÜHAPÄEVAL ehk 15.08.2021 Kastre vallas TASUTA VAKTSINEERIMISE. Vaktsineerimine toimub vaktsineerimisbussis, mis mööda valda ringi sõidab.

Sel pühapäeval on vaktsineerimisbuss:

• kell 12.00 Roiu kaupluse juures
  • kell 13.30 Kaagvere staadioni juures
  • kell 15.00 Melliste keskushoone juures
  • kell 16.30 Võnnu kultuurimaja juures

NB! Kui vaktsineerima minekul saab takistavaks teguriks transpordi puudumine, siis siinkohal paneb vald piltlikult öeldes õla alla - viib Sind vaktsineerima. Selleks võta ühendust elukohajärgse piirkondliku sotsiaaltöötajaga allpool toodud kontaktidel:

• Liivi Sepp (Räpina maanteest läänekaarde jäävad asulad) telefon: 53439209, e-post: liivi.sepp@kastre.ee
  • Laire Lodison (Räpina maanteest idakaarde jäävad asulad) telefon: 53414206, e-post: laire.lodison@kastre.ee

Sel pühapäeval on vaktsineerimisbuss:

• kell 12.00 Roiu kaupluse juures
  • kell 13.30 Kaagvere staadioni juures