News

Sõnasõja võistluselt IV koht 26. October valdek.rohtma


Aitäh õpetaja Silvile juhendamise ja lühikokkuvõtte eest! Aitäh õpilastele kooli esindamise eest!

Rühm 6. kl õpilasi osales kolmapäeval, 20. oktoobril Mart Reiniku Gümnaasiumis võistlusel "Sõnasõda" ja pääses finaali. Reedel, 22. oktoobril samas peetud finaalis jäime neljandaks. Saavutasime algul koguni teise punktisumma.

Kaks võistkonda saavutasid sama tulemuse (nt võrdselt 12 punkti) ning meie kool koos ühe teise kooliga samuti võrdse tulemuse (nt 10 punkti). Sellisel juhul hakatakse vaatama osaoskuste eest saadud punkte nii, et suuline seletus on kõige tähtsam (kokku neli kategooriat). Seega jaotati niimoodi ära esimene ja teine koht. Meie võistkonna suulise seletuse punktide arv jäi alla teisele koolile ning me saimegi neljanda koha.

Selline napikas.

#Võnnustmaailma

Aitäh õpetaja Silvile juhendamise ja lühikokkuvõtte eest! Aitäh õpilastele kooli esindamise eest!

Rühm 6. kl õpilasi osales kolmapäeval, 20. oktoobril Mart Reiniku Gümnaasiumis võistlusel "Sõnasõda" ja pääses finaali. Reedel, 22. oktoobril samas peetud finaalis jäime neljandaks. Saavutasime algul koguni teise punktisumma.

Kaks võistkonda saavutasid sama tulemuse (nt võrdselt 12 punkti) ning meie kool koos ühe teise kooliga samuti võrdse tulemuse (nt 10 punkti). Sellisel juhul hakatakse vaatama osaoskuste eest saadud punkte nii, et suuline seletus on kõige tähtsam (kokku neli kategooriat). Seega jaotati niimoodi ära esimene ja teine koht. Meie võistkonna suulise seletuse punktide arv jäi alla teisele koolile ning me saimegi neljanda koha.

Selline napikas.

#Võnnustmaailma