Meie koolist

Hoolekogu


Hoolekogu töökord "Võnnu üldhariduskooli hoolekogu moodustamise 
kord ja töökord
"

Võnnu Keskkooli hoolekogu liikmete e-posti aadressid:

Lastevanemate esindajad:

  • Piret Kozlovski - piretkozlovski@hot.ee
  • Maris Tee - maris.tee3@gmail.com
  • Helin Kitsing - hellas@hot.ee
  • Jaanika Uudam - jaanikauudam1@gmail.com
  • Evelin Kostabi - evelinkostabi@gmail.com

Õpilaste esindaja: Sandra Kroon sandra.kroon@vonnu.edu.ee

Kastre Vallavolikogu esindaja: Maie Otsa - maieotsa@hotmail.com

Vilistlaste esindaja: Rauno Karro -  rauno.karro@gmail.com

Õpetajate esindajad:

  • Erika Tiiman - erika.tiiman@vonnu.edu.ee
  • Ene Runno - ene.runno@vonnu.edu.ee

2020.-2021.õppeaasta koosolekute protokollid:

2019.-2020.õppeaasta koosolekute protokollid:

2018.-2019.õppeaasta koosolekute protokollid:

Hoolekogu töökord "Võnnu üldhariduskooli hoolekogu moodustamise 
kord ja töökord
"

Võnnu Keskkooli hoolekogu liikmete e-posti aadressid:

Lastevanemate esindajad:

  • Piret Kozlovski - piretkozlovski@hot.ee
  • Maris Tee - maris.tee3@gmail.com
  • Helin Kitsing - hellas@hot.ee
  • Jaanika Uudam - jaanikauudam1@gmail.com
  • Evelin Kostabi - evelinkostabi@gmail.com

Õpilaste esindaja: Sandra Kroon sandra.kroon@vonnu.edu.ee

Kastre Vallavolikogu esindaja: Maie Otsa - maieotsa@hotmail.com

Vilistlaste esindaja: Rauno Karro -  rauno.karro@gmail.com

Õpetajate esindajad:

  • Erika Tiiman - erika.tiiman@vonnu.edu.ee
  • Ene Runno - ene.runno@vonnu.edu.ee

2020.-2021.õppeaasta koosolekute protokollid:

2019.-2020.õppeaasta koosolekute protokollid:

2018.-2019.õppeaasta koosolekute protokollid: