Uudised

Õppima asumine vabadele õppekohtadele 22. aprill valdek.rohtma


Kasvava ja hoogsalt areneva koolina soovime koos oma õpilastega õppida ja olla aina teadlikumad oma arengust ning nii leiame iga noore huvidele ja arengutasemele võimalikult sobivad väljakutsed.

Meil on mõnedes klassides vabu kohti, seega oleme rõõmsad kui kaalute ühist teed enda või oma lapse arengukeskkonda looma.

Õppimist hoiame au sees. Õppekavad on uuendatud eelmisel aastal ja see protsess jätkub. Järgmisel õppeaastal on teravama tähelepanu all just progümnaasiumi kooliaste, kuhu soovime õpilaste valikkursusi pakkuda, et huvid saaks akadeemilisel moel rakendust. Võnnu Keskkooli õppekava, mille järgi õppimine toimub, leiate meie kooli kodulehelt

Samuti on meil suur hulk huviringe. Siin ootavad õppijaid staadionirajad, ukuleled muusikaklassis, esimesed võtted või ka kogenud treeningpartnerid karateringis, suusagrupis või pallimängudes. Mõistagi põnevad vahendid ja tehnikad kunstiklassis, rahvatants, mitmekülgsed mõttemängud, maleturniirid kaaslastega oma majas ja mujal Eestis, ajude ragistamine dronootikaringis, teatriskäigud, matkarajad kooli lähemas ümbruses ja kaugemalgi.

Lisaks töötab pikapäevarühm ja sööklas pakutakse lisaks lõunale tagasihoidliku tasu eest maitsvat toitu hommikul ja einet pikapäeva rühmas õppijatele. Transport toimub nii korraldatud koolibussimarsruutidel kui ühistranspordi liinivõrku kasutades.

Registreeruda saab Kastre valla haldussüsteemi ARNO kaudu. 

 

Tule ja õpime koos! Tähed saavad särada kõikjal!

Valdek Rohtma

Võnnu Keskkooli direktor

Kasvava ja hoogsalt areneva koolina soovime koos oma õpilastega õppida ja olla aina teadlikumad oma arengust ning nii leiame iga noore huvidele ja arengutasemele võimalikult sobivad väljakutsed.

Meil on mõnedes klassides vabu kohti, seega oleme rõõmsad kui kaalute ühist teed enda või oma lapse arengukeskkonda looma.

Õppimist hoiame au sees. Õppekavad on uuendatud eelmisel aastal ja see protsess jätkub. Järgmisel õppeaastal on teravama tähelepanu all just progümnaasiumi kooliaste, kuhu soovime õpilaste valikkursusi pakkuda, et huvid saaks akadeemilisel moel rakendust. Võnnu Keskkooli õppekava, mille järgi õppimine toimub, leiate meie kooli kodulehelt

Samuti on meil suur hulk huviringe. Siin ootavad õppijaid staadionirajad, ukuleled muusikaklassis, esimesed võtted või ka kogenud treeningpartnerid karateringis, suusagrupis või pallimängudes. Mõistagi põnevad vahendid ja tehnikad kunstiklassis, rahvatants, mitmekülgsed mõttemängud, maleturniirid kaaslastega oma majas ja mujal Eestis, ajude ragistamine dronootikaringis, teatriskäigud, matkarajad kooli lähemas ümbruses ja kaugemalgi.

Lisaks töötab pikapäevarühm ja sööklas pakutakse lisaks lõunale tagasihoidliku tasu eest maitsvat toitu hommikul ja einet pikapäeva rühmas õppijatele. Transport toimub nii korraldatud koolibussimarsruutidel kui ühistranspordi liinivõrku kasutades.

Registreeruda saab Kastre valla haldussüsteemi ARNO kaudu. 

 

Tule ja õpime koos! Tähed saavad särada kõikjal!

Valdek Rohtma

Võnnu Keskkooli direktor